Významné změny v ZDP pro zdaňovací období 2021

Praktický průvodce novinkami ZDP

Náš e-book informuje o významných změnách v ZDP, o nichž byste měli jako účetní, daňoví poradci nebo jako fyzické a v určitých případech i právnické osoby vědět. Formou praktických otázek a odpovědí vysvětluje některé vybrané problematické okruhy (např. osvobození prodejů nemovitostí po novele, paušální daň, odpisy) pro daňová přiznání zejména FO pro zdaňovací období roku 2021, která se podávají v roce 2022.

Vysvětlují se zde sporné formulace, a proto jsou nedílnou součástí náhledy na jen zdánlivě podobné situace, lišící se ovšem v detailech, a tedy i v konečném výsledku. Tápete-li v úpravách ZDP, je naše kniha návodem přímo pro vás.

290 Kč
E-kniha Významné změny v ZDP pro zdaňovací období 2021

Je tato kniha určena právě pro vás?

Odpovězte si na následující otázky:
  • Prodali jste v roce 2021 nemovitost, ale nevíte, jak si poradit s daňovým přiznáním? Zda příjem můžete osvobodit, nebo raději ne? A co všechno lze případně zahrnout do výdajů spojených s prodejem?
  • Máte úroky na bydlení vyšší než 150 000 Kč, ale refinancovaný hypoteční úvěr a nejste si jistí, zda je můžete uplatnit?
  • Pronajímáte nemovitost a nejste si jisti, zda můžete uplatnit skutečné výdaje? A co můžete do výdajů případně zařadit? Nebo z jaké ceny vlastně odepisovat?
  • Zdědili jste nemovitost v roce 2021 a hned ji prodali? Co teď ale s daňovým přiznáním? Nebyla by cesta nějaké optimalizace?
  • Hledáte optimalizaci při prodeji zděděné nemovitosti? Víte o tom, že při zdaňování nájmů nevyužíváme všech možností…?

Pokud jste na některou z otázek odpověděli ano, náš e-book je právě pro vás.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.